Ķermeņa un pieskārienu ABC

Lilijas Bērziņas meistarklase „Rudens veselības ābece”

Rudens - dabā iestājas miers, klusums, tumsa, atpūta, spēka krāšanas laiks. Tā tam vajadzētu notikt arī mūsu ķermenī, bet bieži vien cilvēki, tieši otrādi - no saules trūkuma paliek nīgri, no mitruma slimi, no visa kopā - bez enerģijas.
Tādēļ šoreiz mazliet pieskarsimies gan nervu sistēmai, gan limfas iekustināšanai, gan nieru darbības fizioloģiskai sakārtošanai, sasildīšanai, enerģētikas celsanai.
Lilija pastāstīs un parādīs, kā mēs paši varam sev un arī citiem sniegt "ātro palīdzību", lai uzlabotu dzīves kvalitāti rudenī.


Lilija Bērziņa ir  Kinezioloģe, masiere, dziedniecisko krēmu un citu dabas preparātu gatavotāja. Lilija apbrīnojami  uzmanīgi  un niansēti jūt katra cilvēka ķermeņa īpatnības  un atrod katram piemērotus individuālus risinājumus viņa problēmām. Papildus viņa izmanto zināšanas dažādās dziedniecības jomās un enerģētisko kanālu jušanu un pati ir uzskatāms piemērs tam, kā ilgstoši saglabāt veselību u labu izskatu dabiskā veidā. Kursā Lilija māca vienkāršu iedarbību uz neirofizioloģiskajiem punktiem un krēmu gatavošanu.

Šī ir kursa „Jaunā laika dziedniecība” atvērtā nodarbība, aicināti visi interesenti.

Pieteikties pa tel. 28343369 (Ilze) vai 29393605 (Marija), vai epastā: zemesvejs12@gmail.com

Pirkumu grozs