Krāsas un līnijas harmonijai

ŠĪ KURSA IETVAROS BUS ONLAIN NODARBĪBAS + PAPILDUS VĒL 4 VAKARI  - Vairāk informācijas šeit!

Četrās sestdienu pēcpusdienas nodarbībās aicinām iepazīt krāsu dziedinošo spēku, to iedarbību un pielietojuma veidus gan mākslas terapijas, gan dziednieciskā zīmējuma metodēs. Šīs ir apbrīnojami vieglas un reizē ļoti iedarbīgas metodes, kas strādā tieši ar zemapziņas tēliem un cilvēka enerģētisko lauku.

NEKĀDAS IEMAŅAS ZĪMĒŠANĀ NAV VAJADZĪGAS!

NODARBĪBAS VADA Marija Sils – profesionāla grafiķe un praktizējoša dziedniece.

KAM TAS VAR NODERĒT?

·         Visiem, kas grib zināt – kā krāsa, zīme un forma iedarbojas uz cilvēka zemapziņu un kā tās spēj mainīt mūsu dzīves gaitu?

·         Ieskats zīmju un simbolu pasaulē - no senām zīmēm līdz mūsdienu simboliem.

·         Tiem, kas vēlas attīstīt iekšējo un ārējo redzi, piedzīvot un iemācīties iemācīties dažas vieglas, krāsainas un efektīvas  pašterapijas metodes.

·         Katram, kas grib savu dzīvi padarīt krāsaināku un apzinātāku.

·         Nodarbībās var piedalīties jaunieši no 12 gadu vecuma.

KAS GAIDĀMS NODARBĪBĀS?

1. KRĀSU SPĒKS. AURA. INTUITĪVAIS ZĪMĒJUMS.

Krāsa ir gaismas vibrācija – tā iedarbojas uz mums visos auras slāņos – no fiziskā līdz pašiem smalkākajiem, tādejādi regulējot mūsu jūtas, domas, ķermeņa sajūtas un  pat notikumus, kas veido mūsu dzīvi. Intuitīvais auras zīmējums ir viegla , izteiksmīga meditatīva prakse, kas parāda to, kas laužas ārā no mūsu zemapziņas un ļauj ar to sadarboties. Būs gara krāsu meditācija - savas "krāsu vārdnīcas" veidošana

2. ZĪMES UN SIMBOLI. RŪNAS.

Iepazīsieties ar ģeometrisko zīmju un simbolikas pamata elementiem, ar  to pielietošanu. Būsiet kontaktā ar Rūnām – senajām Ziemeļeiropas zīmēm, kas ir tik elementāras, ka spēj skart un raksturot vissenākās, dziļākās un dabiskākās enerģijas. Veidosiet savas rūnu kombinācijas.

3. MANDALAS. GRAFISKĀS DIAGNOSTIKAS.  

Mandala ir Pasaules modelis, kurā var ielikt jebko, ko vien Radītājs radījis. Teorētiskais ievads par mandalām - klasiskajām,  terapeitiskajām, diagnosticējošajām un mākslas mandalām. Uzzināsiet - kādi vēl ir diagnostikas veidi pēc tā, ko cilvēks uzliek ar savu roku uz papīra.

4. FRAKTĀĻI – ZEMAPZIŅAS RAKSTI.

Izšķir ģeometriskos un intuitīvos fraktāļus. Stāstījums būs par abiem, bet zīmēsim tieši intuitīvo fraktāli. Uzzināsiet, kā fraktāļzīmējumus analizēt un kā tos pārveidot līdz vēlamajam rezultātam 21 dienu ilgā dziednieciskā procesā.

MARIJA SILS ir šamanisko un mākslas dziedniecības procesu meistare ar profesionālu grafikas un dziedniecības izglītību. Krāsu, zīmju un grafiskās dziedniecības metodes, bieži ir tās, kas strādā tad, kad citas atslēgas durvīm uz zemapziņu neder. Marijas metodes, kā jau radošam cilvēkam, nemitīgi pilnveidojas, attīstās un top no jauna – katrā nodarbībā dalībnieki saņem to, kas tieši viņiem ir visatbilstošākais, tādēļ programma ir elastīga un piemērojama konkrētajai auditorijai. Marija pasniedz dažādas dziedniecības prakses topošajiem dziedniekiem jau vairāk kā 10 gadus, vada sistēmiskā darba grupas, seminārus un vasaras nometnes. Informācija par vadītāju te: http://zemesvejs.mozello.lv/sakums/par-mani/

LĪDZI JĀŅEM: personīgie pieraksti, A4 un A3 zīmēšanas papīrs, krāsu zīmuļi (vismaz 24 krāsas), melna gela pildspalva. Var paņemt flomasterus un / vai krītiņus.

Lekcijas organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros.

Pirkumu grozs