Kustības priekam un veselībai

Aicinām atgūt prieku un veselību savā dzīvē caur visdabiskāko atveseļošanās veidu – kustību.

Kļūsti par mālu un radi sevi no jauna!

Esi procesā un pievērs uzmanību tam, kā un kam tavs ķermenis atsaucas…

KAS GAIDĀMS NODARBĪBĀS?

1. Ķermeņa pašmasāža.

2. Jaunas kustību pieredzes gūšana. Katram no mums ir savs kustēšanās veids, kā plate, kura skan atkal un atkal, tādēļ iegūsim jaunu kustību pieredzi - pa vienam, pārī un grupai kopā. Jaunā pieredze nesīs izmaiņas visās dzīves jomās, dodot vēl vienu pašpalīdzības veidu, vēl vienu pieredzi citādai rīcībai un citas izvēles iespējai.

3. Darbs ar toniskajiem refleksiem – ķermeniska terapija, kas ar pareizas pozas un pieskāriena palīdzību atjauno cilvēka dabiskos refleksus un iedarbina pašatvseļošanās procesus. Šīs vienkāršās metodes palīdz atveseļoties cilvēkiem pēc smagām veselības problēmām, bet noder arī kā profilakse tiem, kas grib sevi turēt labā formā ikdienā.

4. Pasaka - klausīšanās, sajūtu zīmēšana, domu apmaiņa, atziņas….

Terapeitiskās kustības noder sasprindzinājuma mazināšanai, ķermeņa simetrijai, stereotipisku kustību aizvietošanai ar citas amplitūdas un dinamikas kustībām + procesa fiksācijai, lai to varētu atkārtot patstāvīgi. Nodarbības orientētas uz auditoriju, kam interesē veselības uzlabošana un atjaunošana. Nav vajadzīga iepriekšēja pieredze, bet ir nepieciešama gatavība darboties praktiski.

RAMONA POLE - deju trenere, kustību un skaņu meistare, primaristikas speciāliste, (Mg.psyc. un Mg.paed.) . Dziedniecības centra „Akvilona” absolvente ar diplomdarbu "Dinamiska meditācija", beigusi Vācijas Primaristikas institūtu, pieaugušo deju kursu vadītāja kopš 1993.gada, psiholoģe, mamma un karjeras konsultante. Vadījusi nodarbības Latvijā, Igaunijā, Lietuvā. Labprāt dalās ar metodēm kā vairot un stiprināt prieku savā dzīvē, jo -  Kur ir PRIEKS tur ir arī MIERS. Zināšanas un jušanu savienojot, stiprinās pārliecība par saviem spēkiem, pieaug pašcieņa, atrodas iedvesma!

Līdzi jāņem: ērts apģērbs, lai var kustēties, zeķes, ko var novilkt, vingrošanas paklājiņš, vai sedziņa, dzeramā ūdens pudele.

2023.gadā tiekamies sestdienās,  18.februārī un 18.martā, no 10.00 līdz 13.30.

Dalības maksa skaidrā naudā 24,-  eiro par katru reizi.

Papildus informācijai – tel. 29393605, 22845601 (org.), epasts: zemesvejs12@gmail.com


Nodarbības organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros kā atvērtās nodarbības.

Pirkumu grozs