Zaiga Širina

Zaiga piedāvā dažādas dziedniecības metodes, vadoties pēc katra klienta vajadzībām. Par metodēm lasi šeit, zemāk, vai - sekojot saitēm.

Dzīvo un strādā klātienē Tukumā, darbojas arī tur, kur kāds aicina, un dažas metodes praktizē arī onlain vidē.

Zaiga izgatavo dažādas veselīgas lietas ikdienai:

dabīgu kosmētiku – krēmus acīm, sejai, ķermenim un pēdām, cietos matu šampūnus, matu maskas un kondicionierus, spreju pret insektiem, hidrolātus, u.c..

mājas maizes - no īstiem miltiem, ar dažādām veselīgām piedevām - gardas un sātīgas maizes.

Kontakti:

e-pasts -  zaigasirina@gmail.com

telefons 26374823

Akaši hronikas ir energoinformatīva telpa, kurā glabājas viss Dvēseļu piedzīvotais uz Zemes, kā arī šobrīd notiekošais un nākotnes laika līnijas. Piedāvāju ieskatīties savas dvēseles vibrāciju struktūrā - uzzināt savas dvēseles pirmo iemiesojumu, šīs dzīves dvēseles mācību. Nolasīt enerģijas daudzumu čakrās un traucējošos faktorus šobrīd. Tas ir veids, kā Tu vari sajust sevi vairāk no dvēseles skatu punkta atjaunojot enerģiju, nomainot greizās pārliecības un pārtraucot blokus. Akaši hronikas palīdz paskatīties uz attiecībām bez emocijām, ieraugot enerģētiskās piesaistes un blokus.

Laika līniju dziedināšanas (TLHL) metode ir jauna terapijas metode, Jaunā laikmeta instruments. Metodes autors ir Sal Rakeli, amerikāņu čeneleris, dziednieks, gaišreģis, komponists un vairāku grāmatu autors. Laika līniju dziedināšanas metodi var pielietot, lai dziedinātu dažādas pagātnes traumas, kas ietekmē tavu dzīvi šobrīd. Var dziedināt gan apzinātās traumas, notikumus, kurus atceries, gan arī notikumus, kurus neatceries, kuri paslēpti tavā zemapziņā. Iespējams dziedināt fizisko slimību cēloņus, ietverot arī ģenētiskās slimības, izsekojot dzimtas līnijas, atrodot pirmcēloni. Var sakārtot attiecības ar cilvēkiem, kuras neizdodas līdzsvarot sadzīviskā līmenī. Iespējams atbrīvoties no fobijām, dažādu baiļu programmām un var atrast cēloņus un risināt dažādus dzīves situāciju samezglojumus.

Tibetas dziedinošo truku skaņu masāžas seansa laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem. Seansa laikā skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, kas sekmē organisma pašatveseļošanos un atbrīvošanos no stresa.

Aromastroloģija – pēc klienta dzimšanas datiem izveidoju astroloģisko karti. Pēc tam to analizējot, kopīgi piemeklējam  atbilstošāko ēterisko eļļu, lai harmonizētu, sakārtotu  klienta izteikto problēmu.Pirkumu grozs